•  02122264144
  •  info[@]payvandlab.com
  • تهران - خيابان شريعتی – خيابان وحيد دستگردی (ظفر)- نرسيده به خيابان نفت پلاك 174

  

در ديدار نماينده كمپاني کیاژن QIAGEN  آلمان و موسس و مسوول فني آزمايشگاه تشخيص طبي و تخصصي پيوند چشم انداز توسعه همكاري ميان دو مجموعه مثبت ارزيابي شد .

  

به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند ، از آنجایی که بخش مولکولی آزمایشگاه پیوند با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب در کنار تکنولوژی های روز دنیا و تدوین برنامه های جامع کنترل کیفی به عنوان یکی از از معتبر ترین بخش های مولکولی کشور شناخته شده است ، مدیر بخش بازرگانی کمپانی QIAGEN در بازدید از این آزمایشگاه در جریان فعالیت های رو به توسعه آن قرار گرفت .

در ديدار دکتر بهزاد پوپک موسس و مدیر مسوول آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند ،  یان استریبل  Yann Strebel مدیر بخش بازرگانی كمپاني کیاژن و نماینده این کمپانی در ایران، زمینه های گسترش همکاری هاي علمي و فني بین دو مجموعه بررسي شد .

دكتر بهزاد پوپک ضمن استقبال از گسترش همکاری های دو مجموعه بر لزوم ارائه خدمات نوین تشخیصی آزمایشگاهی همراه با اخلاق مداری و تکریم ارباب رجوع به شهروندان ایرانی تاکید کرد و افزود : سعی داریم با استفاده از سیستم های تمام اتوماتیک و به روز دنیا  خطای انسانی در روند انجام آزمایشات را کاهش و موجب بهبود کیفیت ، سرعت ، دقت و صحت خدمات ارائه شده از سوی مراکز آزمایشگاهی به هموطنان می شود.

  

 

دكتر پوپك همچنين با تاکید بر اهمیت آزمايش هاي مولكولي در تشخيص و طبقه بندي بد خيمي ها و سایر بيماري هاي ارثي و اكتسابي (خوني و غير خوني ) تصريح كرد: خدا را شاکریم که با پیشرفت تکنولوژی و گسترش تعاملات بین المللی در ایران، امروزه روش های مولکولی علاوه بر تشخیص و تعیین پیش آگهی می توانند در پایش روند درمان و انتخــاب موثرترین روش درمانی نیز کمک بزرگی  باشند.

 

 

نماینده کمپانی کیاژن QIAGEN نیز با اشاره به نوين بودن تجهيزات در اين آزمايشگاه نشاط، اميد، خودباوري، نوآوري نظام‌مند، تسلط علمي و كار جمعي و وجدان كاري در اين آزمايشگاه را تحسين برانگيز دانست و خاطر نشان كرد :كمپاني كياژن آمادگي دارد تا با ايده ارائه خدمات متفاوت فني و علمی دربخش تجهیزات آزمایشگاهی در جهت بهبود زندگي در ايران با آزمايشگاه تشخيص طبي و تخصصي پيوند همراه شود .

همچنين در اين ديدار نماینده این کمپانی در ایران  با بیان این که دكتر بهزاد پوپك در دنياي امروز از معدود افرادي است كه كيفيت و ارتقا خدمات ازمايشگاهي را سرلوحه فعاليتهاي خود قرار داده است اظهار کرد : همکاری با مراکز ارزش آفريني همچون آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند كمكي براي افزايش توانمندي هاي علمي و تجاري ايران در جهت رسيدن به بالاترين سطح خدمات آزمايشگاهي در حوزه سلامت است .

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.