•  02122264144
  •  info[@]payvandlab.com
  • تهران - خيابان شريعتی – خيابان وحيد دستگردی (ظفر)- نرسيده به خيابان نفت پلاك 174

 

قائم مقام کمپانی بیومریا (BioMérieux) فرانسه در سفری که به منظور بررسی فرصت ها و زمینه های گسترش همکاری های آن مجموعه به ايران داشت، در بازدید از بخش های فنی آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند با بیان اینکه رعایت همه جانبه استاندارد های بین المللی در این آزمایشگاه بی نظیر است اظهار کرد : این کمپانی مصمم است که سال آينده با بازگشايي دفتر خود در تهران و ارائه تجهیزات نوین و کارآمد در زمینه خدمات تشخیصی آزمایشگاهی فصل جدیدی ازتعاملات را با آزمایشگاه پیوند آغاز کند.

 

آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند با تهيه تمامی تجهيزات و کیت های مورد نیاز خود از کمپانی های معتبر سراسر دنیا و از طریق نمایندگی های انحصاری آن مجموعه در ایران ، سعی دارد با بکارگیری تجهیزات تمام اتوماتيك و توسعه خدمات آزمايشگاهي ، بهترین و پیشرفته ترین خدمات را در سطح عالی و بر اساس بالاترین استاندارد های روز دنیا به هم وطنان خود ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند ، کمپانی بیومریا (BioMérieux)  فرانسه به عنوان رهبر جهانی در زمینه تشخیص آزمایشگاهی  در استانه بازگشايي دفتر خود در تهران با اعزام قائم مقام و معاون بازرگاني اين كمپاني  و همچنين نماينده خود در تركيه به ایران ، ضمن ارزيابي توان مشتريان خود به برسي نحوه گسترش تعاملات آتي با آنها نيز پرداخت.

قائم مقام کمپانی بیومریا (BioMérieux) فرانسه و هیات همراه  ضمن بازدید از بخش های فنی آزمايشگاه تشخيص طبي وتخصصي پيوند به عنوان يكي از مشتريان معتبر خود در ايران، زمینه های گسترش تعاملات خود را با  اين آزمایشگاه مثبت ارزیابی کرد.

 

 

موسس و مسوول فني آزمايشگاه پيوند در اين ديدار ضمن اشاره به اهمیت گسترش دانش و فناوری در کیفیت خدمات بيان كرد: سعی داریم تا با ارائه خدمات تشخیصی آزمایشگاهی مبتنی بر دانش روز دنیا در کنار کیفیت و تکریم ارباب رجوع ، هر خدمتی که درپیشرفته ترین آزمایشگاه های دنیا ارائه می شود را بدون تبعیض به هموطنان خود نیز ارائه دهیم  .

دکتر بهزاد پوپک با اشاره به گستردگی و کیفیت بالای تجهیزات کمپانی بيومريا (BioMérieux) بيان كرد : از آنجايي كه روزهای بیماری از سخت ترین تجربیات هر شخص است در تلاشيم تا با بكارگيري تجهيزات نوين كمپاني هاي معتبري همچون بيومريا به منظور افزايش دقت و سرعت گامي موثر در جهت التيام آلام بيماران برداريم.

دكتر پوپك همچنين با تاكيد بر اينكه در حوزه آزمايشگاهي مثبت و منفي شدن جوابي دنيايي رو زيرو رو خواهد كرد ادمه داد : رعایت همه جانبه استانداردهاي بين المللي روز دنيا مزایایی همچون ایجاد امنیت و اطمینان خاطر را در كنار تضمين كيفيت نتايج تست ها براي مراجعه كننده در پي خواهد داشت .

 

 

معاون بازرگاني كمپاني بيومريا (bioMérieux) نيز پس از بازديد از بخش هاي مختلف از اين آزمايشگاه با بيان اينكه لازمه كارآمد بودن  تجهيزات و تكنولوژي‌هاي پيشرفته وجود شرايط معين و كنترل شده در آزمايشگاه است تصريح كرد :  انسجام ، سازمان يافتگي و رعايت دستورالعمل ها و استانداردهای مدون و معتبر در آزمايشگاه پيوند  چشم گير است و اميدوارم با افتتاح دفتر اين كمپاني در تهران همكاري هاي فعال و سازنده  بين اين دو مجموعه گسترش پيدا كند. دنيز آندريو روند رشد علمي  و به كارگيري تكنولوژي هاي نوين در اين آزمايشگاه را بي نظير خواند و خاطر نشان كرد: دارا بودن تاييديه هاي بين المللي در همه جوانب و اين سطح از كيفيت را به مديريت اين مجموعه تبريك مى گويم .

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.