درباره آزمایشگاه

بیش از یک دهه خدمت حرفه‌ای

آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی، پاتولوژی، ژنتیک پزشکی و ملکولی پیوند در 17 مرداد, سال 1383 توسط جناب آقای دکتر بهزاد پوپک و سرکارخانم دکتر گلاره خسروی‌پور، در فضایی حدود 100 مترمربع تاسیس و راه اندازی شد و تا سال 1385 در زمینه تست‌های عمومی به ارائه خدمات آزمایشگاهی پرداخت.

این آزمایشگاه در دوره دوم فعالیت خود با توسعه  تجهيزات، به کار‌گیری نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین افزایش فضای آزمایشگاه به حدود 500 مترمربع و تاسیس بخش‌های تخصصی و فوق‌تخصصی نظیر فلوسایتومتری و ملکولی سعی در ارائه خدمات نوین همگام با استاندادر‌های روز دنیا به جامعه تشخیص آزمایشگاهی کشور نمود.

جناب آقای دکتر بهزاد پوپک موسس و مسئول فنی آزمایشگاه پیوند در چهاردهمین سال تاسیس این مجموعه با هدف ایجاد جامعیت در انجام آزمایش‌های در خواستی جامعه پزشکی محترم بخش‌های پاتولوژی و ژنتیک پزشکی را راه اندازی نمود.

آزمایشگاه پیوند با رعایت استاندارد های بین المللی آزمایشگاه پزشکی موفق به دریافت لوح کیفیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین  موفق به اخذ گواهینامه‌های مختلف مدیریتی و خدمات‌رسانی همانند 9001 ISO، 100042 ،ISO و 10004 ISO گردیده است.

همچنین آزمایشگاه پیوند افتخار دارد به عنوان اولین مرکز دریافت‌کننده گواهینامه 15189 از مرکز تایید صلاحیت ایران (NACI) در کشور، اهداف خود را دنبال ‌کند.

این مجموعه تشخیصی  تخصصی و فوق‌تخصصی با بیش از 100 پرسنل مجرب در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی در دو شیفت صبح و بعد از ظهر، همه روزه به جز ايام تعطيل از ساعت 6:45 صبح تا 7 شب و پنجشنبه‌ها از ساعت 6:45 صبح تا 6 شب آماده سرویس‌دهی به مراجعين ،پزشکان محترم و مراکز همکار می‌باشد.

بیشتر از
0
آزمایش فعال
0
مرکز همکار
0
پرسنل
بیشتر از
0
همکار دارای مدرک MSc/PhD
    error: Content is protected !!