راهنمای جوابدهی اینترنتی

مراجعین محترم، شما می‌توانید با در اختیار داشتن شماره پذیرش  و شماره اشتراک مندرج در قبض آزمایشگاه نتایج آزمایش خود را به طور مستقیم از وب‌سایت آزمایشگاه پیوند دریافت نمایید.

آزمایشگاه پیوند به منظور رفاه حال مراجعین محترم، مهر و امضای دیجیتال مسئول فنی آزمایشگاه را در جواب دریافت‌شده از طریق وب‌سایت ثبت کرده است. بنابراین فایل دریافتی به منزله جواب نهایی و تایید شده‌ می‌باشد.

جهت مشاهده راهنمای دریافت جواب اینترنتی از راهنمای ذیل استفاده نمایید.

کاربر گرامی شمار می‌توانید با استفاده از اطلاعاتی که بروی قبض پذیرش شما درج شده‌است، جواب  خود را از سامانه جوابدهی آنلاین دریافت کنید.

 علاوه بر این شماره پذیرش و اشتراک شما در پیامکی که در زمان پذیرش نیز از سوی آزمایشگاه دریافت نموده‌اید در دسترس است.

نمونه پیامک:
خانم/ آقای ……….. به آزمایشگاه پیوند خوش آمدید!
شماره پذیرش شما : …………………
شماره اشتراک شما : ………………..

همچنین می‌توانید با ارسال شماره پذیرش خود به همان شماره‌ای که پیامک پذیرش خود را دریافت نموده‌اید، از وضعیت جواب آزمایش خود باخبر شوید.

در صورت آماده بودن جواب آزمایش و تسویه کامل هزینه آزمایش، شما می‌توانید از طریق وب سایت http://www.payvandlab.com به شرح ذیل اقدام به دریافت جواب آزمایش خود نمایید:

مراحل دریافت جواب اینترنتی:

  • ورود به وب‎سایت آزمایشگاه
  • انتخاب گزینه جوابدهی مندرج در صفحه نخست
  • ورود به درگاه به جوابدهی اینترنتی
  • انتخاب نوع کاربری خود ( بیمار- پزشک – کاربر آزمایشگاه – ازمایشگاه همکار).
  • درج اطلاعات مراجعه‌کننده در کادر‌های مشخص شده
  • با کلیک بروی آیکون “ورود” جواب آزمایش خود را رویت و دریافت نمایید.

پزشک محترم در صورتیکه تمایل دارید جواب آزمایش بیمار خود را از طریق وب سایت آزمایشگاه پیوند دریافت نمایید، به صفحه نخست وب سایت آزمایشگاه پیوند به آدرس  www.payvandlab.com مراجعه نمایید.

در قسمت سیستم جوابدهی آنلاین برای پزشکان در کادرهای مربوط به نام کاربری؛ نام و نام خانوادگی خود و در کادر رمز عبور شماره نظام پزشکی خود را وارد نموده و وارد صفحه دوم شوید.

در این مرحله مشخصات بیمار خود را وارد نمایید و جواب آزمایش مربوطه به ایشان را مشاهده نمایید. 

فایل جواب آزمایش قابل مشاهده و دانلود است و قابلیت پرینت گرفتن می‌باشد.

قابل ذکر است که در مرحله اول ثبت نام شما در این قسمت از سایت الزامی است که توسط مسئولین بخش پذیرش آزمایشگاه پیوند انجام می‌گیرد.

بدیهی است مشاهده جواب آنلاین از سوی شما پزشک محترم منعی برای گرفتن جواب کتبی آزمایشات توسط بیماران از آزمایشگاه ندارد.

همانطور که میدانید روز به روز امکانات و خدمات جدیدی در حوضه‌ی سایت ارائه می‌شود که تمام مرورگرها از آن‌ها پشتیبانی نمی‌کنند و ممکن است مرورگری که شما از آن استفاده می‌کنید از تکنولوژی‌هایی که ما در سایت خود استفاده کردیم پشتیبانی نکند. به همین خاطر پیشنهاد ما به شما استفاده از مرورگر Google Chrome و یا Firefox می‌باشد تا کمتر به خطا برخورد کنید.
در صورت برخورد با این خطا (خطای غیرمنتظره) باید بدانید که شما قبلاً یا از طریق یه دستگاه دیگر وارد پروفایل خود شده‌اید و یا به تازگی بعد از ورود به پروفایل خود هنگام خروج از کلید خروج استفاده نکرده‌اید.

برای رفع این مشکل لطفاً یک بار بر روی کلید خروج کلیک کنید و دوباره با نام کاربری و اشتراک یا شماره تلفن خود وارد شوید.
خواهشمندیم به هیچ وجه برای خروج از پروفایل مخصوص به خود از کلید بازگشت (Back) استفاده نکنید!