خدمات غیرحضوری آزمایشگاه پیوند

خدمات غیرحضوری آزمایشگاه پیوند

فروردین 10, 1399

با توجه به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در شرایط شیوع ویروس کرونا، و لزوم قرنطینه بیماران، کودکان و افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، استفاده از خدمات نمونه‌گیری در منزل و دریافت الکترونیکی جواب آزمایش را به همه عزیزان مراجعه‌کننده پیشنهاد می‌کنیم.

آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند با هدف حفظ قرنطینه خانگی و قطع زنجیره انتقال بیماری COVID-19، با تمرکز بر رعایت بالاترین و پایدارترین سطح ایمنی و بهداشت اقدام به گسترش خدمات غیرحضوری خود نموده است.

همچنین جهت حفظ ایمنی و سلامت شما عزیزان، سلامت تمامی پرسنل آزمایشگاه پیوند به طور روزانه چک می‌گردد و همکاران ما طی خدمت‌رسانی به شما از لباس مخصوص، ماسک و دستکش یکبار مصرف استفاده خواهند نمود.

به شما توصیه می‌کنیم تحت هیچ شرایطی انجام آزمایشات و یا بررسی سلامت خود را به تعویق نیاندازید و با خاطری آسوده از خدمات غیر‌حضوری پذیرش ، نمونه‌گیری و جوابدهی استفاده نمایید. جهت بهره‌مندی از خدمات مذکور از طریق لینک‌های ذیل اقدام فرمایید.

 همچنین شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره  71400004-021 تماس حاصل فرمایید.

سلامتی شما ، آرزوی ماست.

7 دیدگاه
  1. ایا ازمایش خون به تنهایی برای کرونا در منزل گرفته می شود؟

    • ضمن تشکر از اعتماد شما، به استحضار می‌رساند آزمایش کووید-19 سرولوژیک (برروی نمونه خون) در آزمایشگاه پیوند قابل درخواست و انجام بصورت نمونه‌گیری در منزل می‌باشد.
      جهت درخواست نمونه‌گیری در منزل از طریق لینک https://payvandlab.com/?page_id=7710 اقدام فرمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  2. با سلام امکان خدمات دهی خارج از تهران هم وجود داره (کرج)

  3. بیشتر از چند روز است که با شماره اعلام شده برای نمونه گیری در منزل جهت انجام آزمایش کرونا تماس میگیرم و کسی پاسخ گو نیست.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  4. با توجه به اهمیت در خانه ماندن و راحتی بیشتر، نمونه گیری در منزل و همچنین پاسخگویی از طریق تلگرام و واتساپ و دسترسی به جوابدهی آنلاین از نکات حائز اهمیت یک آزمایشگاه در این شرایط می باشد،از آزمایشگاه پیوند ممنونم که در این شرایط هم به فکر رفاه بیمارانه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.