نمونه‌گیری در منزل

اهمیت انجام آزمایش‌ها چکاپ و دوره‌ای برای همه آشکار و واضح است اما با توجه به زندگی پرمشغله کنونی در نظر گرفتن زمانی برای حضور در آزمایشگاه‌ها، هماهنگی زمان ناشتایی، دریافت جواب آزمایش و دیگر موارد موجب می‌شود بسیاری از افراد در انجام این مهم سهل‌انگاری نمایند. آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند مفتخر است جهت رفاه حال شهروندان گرامی کلیه آزمایش‌ها چکاپ را در منزل و بدون نیاز به حضور فرد در  آزمایشگاه را انجام نماید.

شایان‌ ذکر است با توجه به اهمیت بالای نمونه‌گیری، حمل‌ونقل نمونه و استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی در صحت نتیجه آزمایش، آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند با استفاده از پرسنل کاملاً آموزش‌دیده و به‌روزترین تجهیزات آزمایشگاهی مجموعه می‌تواند گزینه‌ای مطمئن جهت انجام این مهم باشد.

روال کاری شامل مراحل پذیرش، نمونه‌گیری و جوابدهی، به شرح ذیل می‌باشد

    مراجعين محترم آزمايشگاه پيوند،

    احتراماً با توجه به انجام بروزرسانی هاستینگ وب سایت آزمایشگاه پیوند و ارتقاء سیستمی، خواهشمنديم جهت همكاری با ما تا اطلاع ثانوی
    جهت ارسال درخواست نمونه گیری در منزل با شماره تلفن‌های آزمایشگاه 71400004 داخلی 200 (تا ساعت 14:00) تماس و یا به شماره واتس‌آپ (7263 032 912 98+) جهت ثبت درخواست خود پیام ارسال نمایید.

    سپاس از همراهى شما