انجام آزمایش ملکولی کووید-19 قبل از پرواز

انجام آزمایش ملکولی کووید-19 قبل از پرواز

آزمایشگاه‌های همکار, اخبار, اخبار آزمایشگاه پیوند, بیماری کووید19, مطالب و مقالات علمیدر آگوست 12, 2020

براساس آخرین دستورالعمل ابلاغی، شرط ورود مسافران از طریق مرز‌های هوایی بسیاری از کشورها، ارائه برگه آزمایش منفی کرونا از کشور مبداء می‌باشد.

در این خصوص آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند بعنوان آزمایشگاه مرجع در تشخیص ملکولی کرونا ویروس جدید (CoVID-19)” و مورد تایید شرکت‌های هواپیمایی از جمله؛ امارات و قطر در انجام و گزارش نتیجه آزمایش ملکولی کووید-19 آماده ارایه خدمات مورد نیاز مسافران پرواز‌های خارجی در صدور برگه گزارش آزمایش کووید-19 در فرمت استاندارد و به زبان انگلیسی می‌باشد.

توجه داشته باشید در زمان ورود به کشور مقصد، نباید از زمان صدور گواهی تست منفی PCR بیش از ۹۶ و در بعضی از کشور‌ها (امارات) بیش از 72 ساعت گذشته باشد. همچنین داشتن اصل گواهی تست منفی کرونا و ارائه کپی آن به مسئول پذیرش در فرودگاه و همچنین تکمیل فرم خوداظهاری و دارا بودن بیمه نامه مسافرتی معتبر نیز الزامی است.

مدارک مورد نیاز پذیرش آزمایشگاه پیوند جهت آزمایش CoVID-19 PCR (ویژه مسافران پروازهای بین‌المللی):

 1. کپی کارت ملی
 2. کپی گذرنامه
 3. کپی بلیط پرواز (بلیط الکترونیک)
 4. تکمیل فرم اطلاعات پذیرش آزمایش کووید-19 قبل از پرواز خارجی و ارایه پرینت آن

توجه: با توجه به زمان اعتبار نتیجه آزمایش (96-72 ساعت)، لطفاً زمان مراجعه به آزمایشگاه جهت انجام آزمایش ملکولی کووید-19 را با مشورت آژانس مسافرتی خود طوری انتخاب بفرمائید که در بازه یادشده نتیجه حاضر شود و از مراجعه زودتر از موعد برای انجام آزمایش خودداری کنید.

این آزمایش به صورت روزانه قابل انجام بوده و کلیه مراحل انجام کار طبق آخرین دستورالعمل‌های ملی و بین‌المللی با بهترین سطح دقت و سرعت قابل ارایه می‌باشد. جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعات کاری آزمایشگاه با شماره 02171400004 تماس حاصل فرمایید.

8 دیدگاه
 1. سلام چون ثبت نام اینتر نتی مشکل است و همه امکانش را در ان شرایط شاید نداشته باشند

  • ضمن عرض تشکر از اعتماد شما، آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند سعی در فراهم آوردن بسترهای کارآمد در خصوص ارایه خدمت به مراجعین محترم دارد. اگر ایجاد درخواست از طریق وب‌سایت برای شما مقدور نمی‌باشد، همکاران ما با شماره تلفن 71400004 در خدمت شما هستند.

 2. سلام من پروازم یکشنبه ساعت ٧:٣٠ به مقصد وين از پرواز تركيش هست، شنبه صبح بيام چه ساعتي جواب آماده است؟

  • با سلام و عرض ادب
   جواب آزمایش ملکولی (PCR) کووید-19 بطور معمول (درصورت عدم نیاز به تکرار آزمایش در وارد خاص) در عرض کمتر از 24 ساعت آمده و تقدیم شما می‌گردد. درصورت داشتن شرایط خاص با همکاران ما در آزمایشگاه با شماره 71400004 تماس و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

 3. سلام برای پرواز به کیش باید حتما تست کرونا داشته باشم؟

  • سلام و عرض ادب
   الزام به انجام آزمایش ملکولی (PCR) کووید-19 را باید از نمایندگی هواپیمایی خودتان سوال بفرمایید. درصورت نیاز به انجام آزمایش آزمایشگاه پیوند درخدمت شماست.

 4. سلام
  اگر من در آزمایشگاه پیوند در شیراز تست رو انجام بدم آیا امکان این هست که در تهران نسخه ی چاپی رو تجویل بگیرم؟ فرصت برای منتظر ماندن برای نتیجه آزمایش نیست.
  و یا اینکه اگر در تهران روز شنبه تست بدم آیا نتیجه برای پرواز صبح یکشنبه آماده میشه؟ با توجه به اینکه باید چندین ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشم.

  • با سلام و عرض ادب
   آزمایشگاه تشخیص طبی و تخصصی پیوند واقع در استان تهران، شعبه دیگری در هیچ استان کشور ندارد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *